O nas

VIMESS-TECHNIKA-DIAMENTOWA

O NAS

VIMESS TECHNIKA DIAMENTOWA

Jesteśmy firmą rodzinną, założoną i prowadzoną przez Julię i Damiana Bladowskich w 2017 roku.

Wartości jakie nam przyświecają to partnerstwo we współpracy, przejrzyste zasady działania, ciągłe podnoszenie poziomu jakości usług oraz praca zgodnie ze sztuką i prawem.

Od początku stawialiśmy na wysoką jakość, rozsądne ceny i przejrzyste zasady współpracy. Nasi klienci to doceniają.

Świadczymy usługi w sposób profesjonalny i kompleksowy, przy użyciu nowoczesnego sprzętu o najwyższej jakości. Dzięki technologii i jakości maszyn wykonywane przez nas prace zawsze są na najwyższym poziomie

TO LUDZIE

VIMESS


Firmę Vimess od początku tworzą i rozwijają dwie osoby:
vimess firma

Damian Bladowski

Specjalista od wszelkich spraw technicznych. Jego wiedza i doświadczenie pozwala idealnie dobrać technologię do danego zakresu prac, określić realne terminy wykonania, przewidzieć i wyeliminować 99% problemów, które mogą pojawić się w tzw. międzyczasie. Dodatkowo Damian dba również o to, aby sprzęt, na którym pracujemy był zawsze najwyższej jakości, działał precyzyjnie, bezpiecznie i bezawaryjnie. Jeśli masz jakieś pytania techniczne, potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej technologii do konkretnych prac – Damian bardzo chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości.

vimess o firmie

Julia Bladowska

Specjalistka do spraw organizacyjnych i logistycznych. To ona tworzy i usprawnia wszelkie procedury – wszystko po to, aby każde zlecenie było wykonane możliwie jak najszybciej, jak najlepiej, bez generowania niepotrzebnych kosztów i zbędnego przeciągania terminów.