Wyburzenia bez udaru Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia

Wyburzanie bez udaru - Nasza oferta

Jeśli potrzebujesz wyburzyć konstrukcję, ale prace udarem, hałas, wibracje, użycie ciężkiego sprzętu są niedozwolone lub niemożliwe do zastosowania w miejscu wykonania zlecenia – możemy zrobić to dla Ciebie ograniczając te wszystkie czynniki.

Wyburzamy konstrukcje bezudarowo – za pomocą niewybuchowych środków chemicznych. Dzięki tej technologii możemy wyburzyć/skruszyć rozsadzić bezpiecznie skały, beton, żelbet – również zbrojony.

Bezudarowe usuwanie konstrukcji jest bezpieczniejsze i szybsze niż tradycyjne kucie – pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć hałas, pylenie czy wibracje. Metoda ta idealnie sprawdzi się również, kiedy trzeba wyburzyć tylko część konstrukcji, bez ryzyka uszkodzenia sąsiadujących elementów.

Wyburzenia oferujemy na terenie Trójmiasta (szczególnie w Gdańsku i Gdyni).

Bezpieczne wyburzanie konstrukcji


Każde wyburzenie jest inne; wymaga innych działań i prac, aby mogło ono przynieść zamierzone efekty. Konkretny rodzaj dopasowuje się ze względu na wymogi, które określone są w projekcie, na warunki panujące na budowie czy na oczekiwania samego klienta, u którego prowadzone jest, czy to wyburzenie całej konstrukcji czy konkretnej ściany w budynku. Wśród dostępnych na rynku nowoczesnych metod w tym zakresie, w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się wyburzenia bez udaru, a więc właśnie takie, w których to wykorzystuje się środki chemiczne o niewybuchowym działaniu. Takie też posiadamy w swojej ofercie, realizując je przy różnego rodzaju przedsięwzięciach.

Wszędzie tam, gdzie zabronione jest wykonywanie wyburzenia ciężkim sprzętem udarowym lub gdzie z obawy o konstrukcję budynku nie chce się stosować takich działań przy wyburzeniu części budynku lub konkretnych ścian, takie działanie bez udaru okazuje się być bardzo dobrym wyborem absolutnie dla każdego. Należy oczywiście wspomnieć przy tym, iż wyburzanie bezudarowe to także pełne bezpieczeństwo dla samych pracowników, którzy przebywają w konkretnym obiekcie. Jeśli więc doskonały wybór, to ta usługa skierowana jest właśnie do Państwa.

Vimess – możesz nam zaufać


Vimess to coś więcej, niż zwykła firma oferująca obróbkę betonu i innych ciężkich materiałów. Kluczowe znaczenie budujące sukces naszej firmy mają specjalistyczne narzędzia do wykonywania określonych prac, jak również i doświadczona kadra pracowników, z którą wyburzanie bez udaru nie stanowi tak naprawdę żadnego problemu. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, oferujemy krótkie terminy realizacji naszych usług. Wykonujemy zlecenia „nie do wykonania” – specjalizujemy się w pracach na takich obiektach jak lotniska czy rafinerie. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i ścisły kontakt na każdym jego etapie. Bazujemy na najwyższej jakości materiałach i sprzętach, dbamy o bezpieczeństwo przy wykonywanych przez nas pracach. Jeśli więc gwarancja pełnego zadowolenia i satysfakcji udanych zakupów, to jak najbardziej warto wybrać właśnie naszą firmę. Niezawodna w działaniu, skuteczna w swojej pracy, skupiająca się na indywidualnym spełnianiu potrzeb swoich odbiorców. Czy można więc chcieć czegoś więcej?

Zapraszamy do kontaktu


Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy zarówno pełną pomoc, odpowiadając na nurtujące Państwa pytania, doradzamy w kwestii zastosowania bezudarowego wyburzania konstrukcji czy budynków, a także zawsze w pełni dopasowujemy ofertę pod samego klienta, tak, aby otrzymał to, na czym mu zależy, wydając na to jak najmniejsze pieniądze. Jesteśmy w Gdyni, działamy w Gdańsku, ale również i świadczymy nasze usługi również i w innych częściach, w okolicy Trójmiasta. Każde zadanie w zakresie wyburzeń bez udaru jest dla nas szczególnie ważne i istotne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wykonać je dobrze, bezpiecznie i z zadowoleniem odbiorcy. Można skontaktować się z nami mailowo, jak również i telefonicznie – jesteśmy dostępni dla Państwa w godzinach naszej pracy.