Wyburzenia bez udaru Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia

Wyburzanie bez udaru - Nasza oferta

Jeśli potrzebujesz wyburzyć konstrukcję, ale prace udarem, hałas, wibracje, użycie ciężkiego sprzętu są niedozwolone lub niemożliwe do zastosowania w miejscu wykonania zlecenia – możemy zrobić to dla Ciebie, ograniczając te wszystkie czynniki. Wyburzanie Dynacemem na terenie Trójmiasta to jeden z obszarów, w którym jesteśmy ekspertem. W związku z tym dbamy o to, by jego jakość była jak najwyższa. Specjalizujemy się nawet w najtrudniejszych zadaniach i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu pozbyć się danego problemu.

Wyburzamy konstrukcje bez udaru na terenie Gdańska i Gdyni za pomocą niewybuchowych środków chemicznych. Dzięki tej technologii możemy wyburzyć lub skruszyć, a nawet rozsadzić w bezpieczny sposób skały, beton, żelbet – również zbrojony. A wszystko to dzięki wykorzystaniu w wyburzaniu środka o nazwie Dynacem. Jest on specjalistycznym produktem, który cieszy się najlepszą opinią i sprawia, że nasi Klienci są niezmiennie zadowoleni z wykonywanych przez nas usług.

wyberzenia bez udaru

SPRAWDZONE PRODUKTY


Wiemy, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo w czasie wykonywania wyburzania Dynacemem na terenie Gdańska i Gdyni. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wykorzystanie właśnie tego produktu. Jego działanie jest niezwykle proste i nie stwarza żadnych dodatkowych zagrożeń. Wyburzanie bez udaru opiera się bowiem na wprowadzeniu przygotowanej substancji w szczelinę. Następnie pęcznieje ona w środku kruszonego materiału i rozsadza go od wewnątrz, nie powodując przy tym hałasu.

Wyburzanie Dynacemem nie wymaga również skomplikowanego przygotowania ani specjalistycznego sprzętu. Wystarczy bowiem wywiercić odpowiednie otwory, do których zostanie on wprowadzony. Ważne jest także przygotowanie roztworu, składającego się z wybranej substancji i wody. Później należy wprowadzić go do wnętrza wykonanych odwiertów i pozwolić mu działać.

ZALETY WYBURZANIA DYNACEM

Wyburzanie konstrukcji bez udaru na terenie Gdyni oraz Gdańska jest bezpieczniejsze i szybsze niż tradycyjne kucie – pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć hałas, pylenie czy wibracje. Metoda ta idealnie sprawdzi się również, kiedy trzeba wyburzyć tylko część konstrukcji, bez ryzyka uszkodzenia sąsiadujących elementów. Jej zastosowanie jest skuteczne także w miejscach o utrudnionym dostępnie, gdyż nie potrzeba do jej zastosowania dużych, specjalistycznych maszyn. Dzięki temu jest to o wiele łatwiejsza i bardziej uniwersalna metoda. Wyburzanie Dynacemem pozwala także zaoszczędzić energię.

Wyburzenia konstrukcji bez udaru oferujemy na terenie Trójmiasta (szczególnie w Gdańsku i Gdyni). Dzięki temu możemy pozostać w stałym kontakcie z naszymi Klientami i na bieżąco reagować na ich pytania i potrzeby. Jest to niezwykle istotny dla nas element współpracy, który zawsze podkreślamy. Stawiamy bowiem Klienta i jego zadowolenie na pierwszym miejscu i to właśnie stanowi nasz nadrzędny cel.

wyburzanie dynacem

BEZPIECZNE WYBURZANIE KONSTRUKCJI


Każde wyburzenie jest inne; wymaga innych działań i prac, aby mogło ono przynieść zamierzone efekty. Konkretny rodzaj dopasowuje się ze względu na wymogi, które określone są w projekcie, na warunki panujące na budowie czy na oczekiwania samego klienta, u którego prowadzone jest czy to wyburzenie całej konstrukcji, czy konkretnej ściany w budynku. Wśród dostępnych na rynku nowoczesnych metod w tym zakresie, w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się wyburzenia bez udaru, a więc właśnie takie, w których to wykorzystuje się środki chemiczne o niewybuchowym działaniu. Takie też posiadamy w swojej ofercie, realizując je przy różnego rodzaju przedsięwzięciach.

Wszędzie tam, gdzie zabronione jest wykonywanie wyburzenia ciężkim sprzętem udarowym lub gdzie z obawy o konstrukcję budynku nie chce się stosować takich działań przy wyburzeniu części budynku, lub konkretnych ścian, takie wyburzanie bez udaru okazuje się bardzo dobrym wyborem absolutnie dla każdego. Należy oczywiście wspomnieć przy tym, iż wyburzanie bezudarowe to także pełne bezpieczeństwo dla samych pracowników, którzy przebywają w konkretnym obiekcie.

WYBURZANIE TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ


Jedną z technologii stosowanych przez Vimess w procesie wyburzania na terenie Trójmiasta jest technika diamentowa. Wykorzystywane są w niej produkty zawierające w swoim składzie drobne kawałki diamentu. Ich zastosowanie generuje wiele korzyści. Przede wszystkim zwiększa to wytrzymałość danego urządzenia, dzięki czemu może być stosowane nawet w przypadku wyjątkowo twardych materiałów. Pozwala to na dokonywanie wyburzania techniką diamentową w Gdańsku lub w Gdyni budynków wykonanych na przykład z betonu. Zastosowanie tego typu wierteł jest niezwykle korzystne. W dalszym ciągu gwarantuje niski poziom hałasu i nie generuje dodatkowego pyłu. Dzięki temu wykonywanie takich prac staje się dużo bezpieczniejsze, wygodniejsze i prostsze.

Vimess – możesz nam zaufać


Vimess to coś więcej niż zwykła firma oferująca obróbkę betonu i innych ciężkich materiałów. Kluczowe znaczenie budujące sukces naszej firmy mają specjalistyczne narzędzia do wykonywania określonych prac, jak również i doświadczona kadra pracowników, z którą wyburzanie bez udaru nie stanowi żadnego problemu. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, oferujemy rozsądne terminy realizacji naszych usług. Wykonujemy zlecenia „nie do wykonania” – specjalizujemy się w pracach na takich obiektach jak lotniska czy rafinerie. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i ścisły kontakt na każdym jego etapie. Bazujemy na najwyższej jakości materiałach i sprzętach, dbamy o bezpieczeństwo przy wykonywanych przez nas pracach. Vimess to firma niezawodna w działaniu, skuteczna w swojej pracy, która skupia się na indywidualnym spełnianiu potrzeb swoich odbiorców. Czy można więc chcieć czegoś więcej?

logo vimess

Zapraszamy do kontaktu


Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy zarówno pełną pomoc, odpowiadając na nurtujące Państwa pytania, doradzamy w kwestii zastosowania bezudarowego wyburzania konstrukcji czy budynków, a także zawsze w pełni dopasowujemy ofertę pod samego klienta, tak, aby otrzymał to, na czym mu zależy, za rozsądną cenę. Jesteśmy w Gdyni, działamy w Gdańsku, ale również i świadczymy nasze usługi w innych częściach, w okolicy Trójmiasta. Każde zadanie w zakresie wyburzeń bez udaru jest dla nas szczególnie ważne i istotne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wykonać je dobrze, bezpiecznie i z zadowoleniem odbiorcy. Można skontaktować się z nami mailowo, jak również i telefonicznie – jesteśmy dostępni dla Państwa w godzinach naszej pracy.