Roboty rozbiórkowe

Roboty rozbiórkowe - Nasza oferta

Roboty rozbiórkowe są jednym z trudniejszych i bardziej niebezpiecznych rodzajów prac budowlanych. Ich wykonywanie wiąże się bowiem z bardzo dużym ryzykiem. Dlatego też dobrze jest skorzystać z usług firmy profesjonalnie zajmującej się wykonywaniem tego typu prac. Nasza firma zajmuje się prowadzeniem kompleksowych robót rozbiórkowych na terenie Gdańska, Gdyni oraz okolic. Zdajemy sobie sprawę z wagi wykonywanych przez nas zleceń, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by ich efekty były zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. Ważna jest dla nas bezpośrednia komunikacja, która pozwala na bieżąco monitorować postępy prac oraz dokładnie spełnić wymagania związane z konkretnym zadaniem.

wyberzenia bez udaru

DOŚWIADCZENIE I PRAKTYKA


Do wykonywania rozbiórek na terenie Trójmiasta podchodzimy z największą dokładnością oraz starannością. Stawiamy przede wszystkim na wiedzę popartą latami doświadczenia. Takie połączenie pozwala na świadczenie Państwu usług na najwyższym poziomie. W czasie wykonywania danego zlecenia korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Umożliwia to uzyskanie efektów zgodnych z oczekiwaniami. Jednocześnie przyczynia się do znacznego skrócenia czasu rozbiórki budynków, co jest istotną zaletą usług świadczonych przez naszą firmę.

TECHNIKA DIAMENTOWA


Ważne jest dla nas także śledzenie najnowszych metod dokonywania robót rozbiórkowych. Na bieżąco aktualizujemy ofertę oraz poszerzamy ją o najnowsze sposoby usuwania niepotrzebnych obiektów. Należą do nich między innymi najczęściej obecnie wybierane niewybuchowe środki chemiczne. Pozwalają one na wyburzanie budynków metodą bezudarową. Oznacza to przede wszystkim znaczące ograniczenie generowanego hałasu. Tradycyjne metody rozbiórki wykonywanej w okolicach Gdańska lub Gdyni wiązały się bardzo często z zakłócaniem spokoju okolicznych mieszkańców. By uniknąć tego problemu, można wykorzystać właśnie środki niewybuchowe, które są dużo cichsze niż powszechnie stosowane metody mechaniczne. Inną zaletą takiego rozwiązania jest znaczące ograniczenie generowanego pyłu. Wpływa to przede wszystkim na komfort pracy pracownika, ale nie tylko. Przyczynia się także do większej precyzji wykonywanych działań. To z kolei wiąże się nie tylko z lepszymi efektami, ale także z krótszym czasem wykonywania danego zlecenia.

Dokonywanie robót rozbiórkowych przy zastosowaniu niewybuchowych środków chemicznych jest dużo bardziej uniwersalną metodą niż te stosowane dotychczas. Nie wymaga bowiem sprowadzenia specjalistycznych maszyn, które często miały spory problem z dotarciem w trudno dostępne miejsca. Umożliwia to również bardziej precyzyjne i dokładne wykonywanie wyburzeń. Ograniczenie ich do jednej wybranej części konstrukcji jest więc dużo łatwiejsze i nie stanowi już problemu.

wyburzanie dynacem

NACISK NA BEZPIECZEŃSTWO


W przypadku wykonywania rozbiórek w Trójmieście i okolicach najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa i wszystkich osób zaangażowanych w dany proces. Dlatego też zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów BHP i dokładamy wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko wypadku. Stosujemy między innymi środki ochrony indywidualnej oraz wszelkie niezbędne oznakowania w miejscu wykonywania powierzonego nam zlecenia. Dbamy także o dokładne przygotowanie planu robót rozbiórkowych, by w ich trakcie nie powstawały żadne nieścisłości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na wzajemną współpracę oraz komunikację, które pozwalają dokładnie określić wymagania i potrzeby naszych Klientów.

Wszystkie te środki wdrażamy niezależnie od okoliczności. Pozwala to na zachowanie bezpieczeństwa zarówno w przypadku rozbiórki większych obiektów, jak i jedynie ich określonych części. Sprawia to, że nasza oferta jest uniwersalna i ułatwia korzystanie z niej każdemu, kto mierzy się z problemami związanymi z wyburzaniem.

VIMESS - GWARANCJA JAKOŚCI


Wszystkie usługi związane z robotami rozbiórkowymi na terenie Gdańska oraz Gdyni świadczymy na najwyższym poziomie. Korzystamy ze świetnej jakości sprzętu oraz najnowszych technologii, dzięki którym możemy zagwarantować Państwu oczekiwany efekt. Uwzględniamy przy tym wszystkie potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu dokładamy wszelkich starań, by połączyć efektywność naszych działań z dobrą ceną. Dbamy również o możliwie jak najkrótszy czas wykonania powierzonych nam zleceń. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jedną z lepiej ocenianych przez Klientów firm zajmujących się rozbiórkami w okolicach Trójmiasta. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji i postaramy się udzielić Państwu wszelkich poszukiwanych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.